PIEGĀDES VEIDI

Latvijā un Baltijā

  • Bezmaksas piegāde Latvijā un Baltijā uz OMNIVA / DPD Pickup punktiem virs 25.00 EUR;
  • Pasūtījumiem zem 25.00 EUR piegādes maksa uz OMNIVA / DPD Pickup punktiem atkarībā no piegādes veicēja izcenojuma.

Eiropā un citās pasaules valstīs

  • Piegādes maksa uz DPD Pickup punktiem atkarībā no piegādes veicēja izcenojuma;
  • Piegādes maksa ar kurjeru atkarībā no piegādes veicēja izcenojuma.
  • Pircēja, kurš preci saņem ārpus Eiropas Savienības zonas, atbildībā ir segt visus ar atmuitošanu saistītos izdevumus.

PIEGĀDES LAIKS

Pasūtījumu piegādes laiks ir 1–5 darba dienas. Izpārdošanas laikā noformēto pasūtījumu piegāde var aizņemt mazliet vairāk laika nekā parasti.

PASŪTĪJUMU ATGRIEŠANA UN ATTEIKUMA TIESĪBAS

Jums ir tiesības atteikties no iegādātā pasūtījuma 14 dienu laikā pēc tā saņemšanas, atsūtot to pa pastu/ar kurjeru vai ierodoties personīgi mūsu birojā (Ievu iela 12, Dzirnieki, Jaunsvirlaukas pag., Jelgavas nov., LV-3031). Precēm ir jābūt nelietotām un nesabojātām, un sūtījumam ir jāpievieno izdrukāts pasūtījuma apstiprinājums. Atpakaļsūtīšanas izmaksas sedz klients.

ZEKANTS atmaksās saņemto naudu maksātāja kontā 3 darba dienu laikā no dienas, kad būs saņemtas atgrieztās preces, taču dažos gadījumos naudas atmaksa var aizņemt līdz 14 dienām.

Ja vēlaties atgriezt pasūtījumu, kura iegāde Jums nodrošināja dāvanas saņemšanu (piemēram, saņēmāt dāvanu par noteiktu pirkuma summu vai noteikta produkta iegādi), Jums jāatgriež arī saņemtā dāvana. Dāvanai jābūt nelietotai un nesabojātai. Ja izvēlaties neatgriezt dāvanu, tās vērtība tiks atskaitīta no atgrieztās summas. 

Pasūtījumu atgriešana:

ZEKANTS SIA
Ievu iela 12, Dzirnieki, Jaunsvirlaukas pag., Jelgavas nov., LV-3031 LATVIJA

Bojātu produktu atgriešana

Ja esat saņēmusi/-is bojātu pasūtījumu, lūdzu, sazinieties ar mums pa e-pastu: pasutijumi@pupuchi.lv vai telefonu: +371 256 256 80. Bojātu produktu vai pasūtījumu atgriešana iespējama 14 dienu laikā no produktu saņemšanas dienas.